Zprávičky z vagonku cestovatelského

Naše zprávičky z cestování během vagonku cestovatelského – únor 2021…

A tak jsme se po projetí České republiky a krátké návštěvě Prahy všichni vydali na poznávací výlet do Egypta, Ameriky, Austrálie. Jeli jsme vlakem, autobusem a letěli letadlem. Po odbavení na letišti a veselé cestě letadlem jsme například první zastávku měli v Egyptě.  Po ubytování v luxusním hotelu na pláži a diskotéky u hotelového bazénu jsme začali všichni poznávat tuto zemi. Seznámili jsme se s typickým počasím, s cizokrajnými zvířaty, domorodými obyvateli, cizokrajným ovocem. V Americe se děti na výpravě za indiány učily indiánské tance, vyráběly totemy, stopovaly. V Austrálii si vedly deník cestovatele, kam si zakreslovaly, co viděly, s čím se seznámily. Na závěr jsme se všichni shodli, že bychom se rádi podívali do světa opravdu.

                                                                                                        Za školičku Mgr. Marcela Vavřinová