70. výročí založení MŠ

Ve středu 25. září jsme oslavili 70. výročí založení MŠ v Hrabišíně. Společně s rodiči, pedagogy ze základní i mateřské školy, s přáteli školy a především s dětmi jsme si užívali odpoledne plné zábavy, her i dovádění. Nejprve jsme se přivítali ve třídě školky. Vedoucí učitelka MŠ P. Koutná připomenula několik událostí ze života školky, poté paní ředitelka ZŠ a MŠ Mgr. D. Kropáčová poděkovala za účast a nadchla děti dárečky v podobě bublifuků. Hned byla zábava v plném proudu díky Divadélku Ráďa, které za námi přijelo s námořnickou pohádkou, kdy byly děti vtahovány do děje, dokonce je námořník svazoval lany jako opravdové piráty. Během odpoledne si děti užívaly skákání na dvou nafukovacích hradech, střelbu míčem na velký nafukovací terč, houpání a dovádění na stezce plné překážek. Všichni si mohli prohlédnout fotogalerii historie školky, umístěnou v prostorách šatny, ozdobit se tetováním hennou, pochutnat si na dortu, kávě i občerstvení. Na děti čekalo mnoho odměn, dárečků i dobrot a také tombola. Velké poděkování patří kolektivu MŠ za organizaci slavnosti, a také obci Hrabišín za finanční podporu akce.

Bc. Michaela Chaloupková, učitelka MŠ