Branný den 2014

V pátek 2. 5. 2014 proběhl na naší škole branný den. Ve spolupráci se sborem dobrovolných hasičů obce jsme uspořádali zajímavé soutěže. V nich museli naši žáci předvést své vědomosti i fyzickou zdatnost. Celý školní den začal požárním poplachem, při kterém jsme ukázněně opustili školu. Poté následovala prohlídka nově vybudované zbrojnice a hřiště SDH Hrabišín, na kterém děti plnily úkoly. Celkem bylo vytvořeno 10 stanovišť pod vedením příslušníků SDH a učitelů. Na celou akci nám vyšlo příjemné jarní počasí. Nevhodné bylo chování Milana Malého, kterého v některých disciplínách museli zastupovat ostatní příslušníci družstva, za což byly týmu uděleny dva trestné body.

Nejlepší družstvo závodilo ve složení: Sára Křepelková, Tomáš Hanák, Nikola Kvapilová, Jakub Buksa, Zuzana Kőrnerová, Nela Březinová, Tereza Hvížďová, Andrea Konečná, Jan Křepelka a Aneta Chlupová. Ing. Vladimír Přidal