Cestování ve školičce

Nyní nás v MŠ provádí vagónek cestovatelský. Nejdříve jsme odletěli z Prahy do Afriky se třídou Školička. Malé děti z Herničky odletěly zanedlouho na Havaj. Děti nasály krásného počasí a naučily se něco z nové kultury. Naučily se africké a havajské tance, zazpívaly si, zaplavaly, opalovaly se a ochutnaly exotické drinky. Školáci se při výpravě na moři procvičili v plavání, potápění, lovení ryb, sbírání mušlí. V Egyptě si děti prošly pyramidu, objevily mumie. V poušti se naučily bezpečnému pohybu na velbloudech po oázách Sahary, kde viděly spoustu pouštních živočichů. V hotelu si dobře odpočinuly mezi jednotlivými výpravami. Můžeme říct, že si děti výpravu za nevšedními zážitky naprosto užily. Zpáteční let proběhl bez potíží, v pořádku přistály a nyní jsou děti opět v MŠ, kde se chystají na další dobrodružství.                  

Mgr. Marcela Vavřinová