Kurz informatiky pro dospělé

I v tomto školním roce bude probíhat na Základní škole v Hrabišíně kurz informatiky pro dospělé pod vedením paní učitelky Bc. Ivany Vamvakašové. Všichni účastníci kurzu tak budou mít možnost se v průběhu deseti lekcí seznámit s obsluhou počítače a s jeho využitím v praxi. Naučí se např. pracovat s textem, vyhledávat informace na internetu, či komunikovat prostřednictvím internetu. Kurz bude zahájen ve středu 29. března 2017 v 15.30 v počítačové učebně ZŠ, kde bude také každou středu pravidelně probíhat. Cena kurzu za deset lekcí činí 350,- Kč. Každý, kdo by si chtěl poprvé vyzkoušet práci s počítačem, nebo si naopak prohloubit své dovednosti práce s počítačem, je srdečně vítán. Přihlásit se můžete telefonicky na tel. čísle 583 245 183 nebo prostřednictvím emailu: zshrabisin@hrabisin.cz (do předmětu zprávy prosím napište: přihláška do kurzu informatiky pro dospělé).

Bc. Ivana Vamvakašová, DiS.