Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 9. 6. 2022 proběhl Den otevřených dveří. Byla to pro nás možnost ukázat a zpřístupnit školu veřejnosti. Naše škola prošla rozsáhlou rekonstrukcí vnitřních prostor, získala nové moderní učebny a vybavení tříd. Pro návštěvníky byly ve třídách připraveny programy z jednotlivých předmětů. Žáci měli možnost ukázat své znalosti a dovednosti z oblasti robotiky, chemie, mikroskopování, historie, českého a anglického jazyka. Menší děti zase našly zalíbení v družince a deskových hrách, při vyrábění nebo například v hudebně, kde se mohly připojit ke školním dětem a zahrát si známé melodie. Na školním hřišti řádili florbalisti, na pozemku byly k vidění trofeje z mysliveckého kroužku a na vše dohlíželi naši šachoví mistři. Kdo měl mlsný jazýček, mohl ochutnat jednohubky připravené našimi žáky a občerstvit se ve školní jídelně, kde nám paní kuchařky připravily pohoštění. Sladkou tečkou byly napečené sladkosti od našich rodičů a prarodičů, kterým za spolupráci velmi děkujeme. Celé odpoledne se vydařilo a všichni jsme si jej užili.

Bc. Klára Hasmannová