Atletický čtyřboj v Šumperku

Ve středu 8. 6. 2022 se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili atletického čtyřboje v Šumperku na Tyršově stadionu. Družstvo soutěžilo ve složení Amalia Feteriková, Laura Jarošová, Matěj Dlouhý a Matěj Hvižď. Matěj Hvižď musel narychlo zaskočit za nemocného Alexe Linharta. V konkurenci 13 škol jsme obsadili výborné 6. místo. Dařilo se zvláště děvčatům, která výborně odskákala skok daleký. Laura skočila 370 cm a Amálka 360 cm. Matěj Dlouhý zase zazářil v hodu míčkem skvělým výkonem 42,80 m. Trošku jsme zazmatkovali ve štafetě, kde se nám nepodařila jedna předávka. Děvčata se zalíbila i trenérům atletiky a bylo jim nabídnuto, zda by neměla zájem navštívit nějaký trénink atletů v Šumperku.

                                                                                                                 Mgr. Lenka Crhonková