Dopravní hřiště

Tak! Všem nám spadl obrovský kámen ze srdce. Všichni jsme cyklisté, splnili jsme na dopravním hřišti v Uničově průkaz. Měli jsme velikou trému, aby to dobře dopadlo. A podařilo se! Ve středu 10. 5. 2023 jsme se vypravili do Uničova na dopravní hřiště. Těšili jsme se. Počasí nám vyšlo, jediným naším nepřítelem byl strašně studený vítr. To nám však vůbec nevadilo. Na hřišti na nás již čekala paní Denisa a pan správce. Hned jsme nasedli na kola a vyrazili vyzkoušet trať. Museli jsme si zopakovat všechna pravidla, dopravní značky a hlavně na kolech nedivočit. Následoval test. Dostali jsme obrovskou pochvalu, protože 7 z nás ho napsalo úplně bez chybičky. Potom nám pan správce pustil semafory a železniční přejezd. Nechybělo ani společné foto. Na závěr nesměla chybět výborná zmrzlina u Tesca. Moc jsme si tento den užili.

                                                                                                          Mgr. Lenka Crhonková