Drakiáda trochu jinak

Ve čtvrtek 5. října si žáci z 2. stupně pod vedením paní učitelky Zavadilové připravili tradiční Drakiádu. Vzhledem k nepříznivému počasí jsme byli nuceni děti zabavit v prostorách školy. Hry a soutěže se nesly v duchu draků a dráčat.  Děti  soutěžily  v namotávání a chytání dračích ocásků, v hledání dračích vajec,  hodem  dračím vajíčkem na cíl, v přetahování se o dračí ocásek. Za každý splněný úkol dostal   každý  soutěžící sladkou odměnu. Největší těšení ale bylo na večerní Pyžamovou párty.….aneb  každý musí být v pyžamu. Pod vedením našich  asistentů  Kláry a Davida si děti ve svých pyžamkách zatančily v rytmu diska a byly vyhodnoceny a ošerpovány nejlepší pyžamové oděvy ve čtyřech kategoriích:  Jen růžová to může být, Elegant style, Blázínci a Velký superhrdina. V kategorii Růžová 1. místo obdržel Maxmilián Klemeš, 2. místo Ondřej Štelc a  3. místo patří Davidu Langrovi.  V kategorii  Elegant Style se na 1. místě umístil Patrik Niederle, 2. místo obsadil Václav Luňáček a 3. místo patří Jakubu Štodtovi. Kategorii Blázínci obsadili 1. místo Jakub Jírů, 2. místo Jaroslav Körner a třetí příčku  Josef  Březina. Mezi Velkého superhrdinu se zařadili na 1. místo Adéla Topitschová, 2. místo Aneta Chlupová, 3. místo Jan Štodt.  Vítězové si odnesli  drobné dárečky a plni dojmů a zážitků se všichni odebrali do „svých postýlek“.

Mgr. Marcela Vetelská