Florbal Troubelice

Ve středu 7. 6. 2023 se chlapci z druhého stupně zúčastnili tradičního turnaje o pohár starosty obce Troubelice ve florbale. Jedenáctého ročníku se zúčastnila čtyři mužstva. Domácí mužstvo Základní školy Troubelice, mužstvo Základní školy Dlouhá Loučka, Základní školy Libina a Základní školy Hrabišín. Protože se mužstva v tomto složení setkala po dlouhé odmlce, nebylo z počátku vůbec jasné, kdo bude letošním favoritem. Dvě výhry nad Základní školou Libina a Základní školou Dlouhá Loučka nám zajistily nečekané druhé místo. Vítězem turnaje se stala Základní škola Troubelice, která měla dvě výhry a jednu remízu. Putovní pohár starosty obce Troubelice tedy zůstává pro letošek domácímu mužstvu. Celý den nám přálo příjemné počasí a vládla sportovní atmosféra. Těšíme se, že příští rok budeme mít možnost se opět zúčastnit a případně zopakovat krásný sportovní výsledek.

Jitka Šulová