Jarní tvoření v MŠ

V úterý 21. 3. se v naší mateřské škole konalo „jarní tvoření“. Děti se svými rodiči zde měli možnost společně strávit volnou chvíli a přitom si vyrobit pěknou jarní dekoraci. Při své práci se nejdříve inspirovali připravenými ukázkami a poté dle vlastního výběru se pustili do díla. Někdo vyráběl velikonoční věnečky, jiný zase zajímavou dekoraci z větviček vrby či břízy. Závěrečné zdobení svého výrobku jarními či velikonočními ozdobami se asi nejvíce líbilo dětem, dle jejich usilovného zapojení a úsměvu na tváři. Odměnou pak pro všechny byly vlastnoručně vyrobené výrobky, které si jejich tvůrci mohli také odnést domů a těšit se z toho, jak se dílo podařilo. Jsme rádi, že se jarní tvoření líbilo a také, že přineslo všem potěšení z příchodu jara.

kolektiv MŠ