Krajské kolo ve stolním tenise – starší žáci

Až poslední dvouhra (Sam Dlouhý porazil svého soupeře 3 : 0) posledního zápasu rozhodla o tom, že chlapci z 8. a 9.třídy dosáhli na krajském kole dne 21.prosince v Přerově na zatím největší úspěch školy v tomto školním roce. Po výhrách 4 : 0 nad ZŠ Jana Železného Prostějov, 4 : 1 nad Gymnáziem Jana Škody Přerov a 4 : 3 nad ZŠ Velká Dlážka Přerov se stáváme krajskými přeborníky ve stolním tenise družstev. O prvenství se poměrně rovnoměrně zasloužili všichni tři členové základní sestavy. Dan Šafář, Sam Dlouhý a Radek Mazáč vyhráli každý tři zápasy ve dvouhrách a důležité další tři body získali ve čtyřhře Dan Šafář a Sam Dlouhý. Náhradník Jakub Jírů do turnaje na rozdíl od okresního kola nezasáhl. Blahopřejeme chlapcům k tomuto velkému úspěchu a děkujeme i Sokolům z Dlouhomilova, že chlapcům poskytují výborné podmínky pro jejich tréninky.

Mgr. Zdeněk Kamler