Matematické soutěže

V březnu se žáci naší školy zapojili do celostátní matematické soutěže KLOKAN, která se v tuto dobu koná každoročně. Soutěž je rozdělena na jednotlivé kategorie jak pro první, tak i pro druhý stupeň základní školy. Na prvním stupni se této soutěže zúčastnili všichni žáci, na druhém stupni už pouze vybraní. Toto klání trvalo celých 60 minut a za tuto dobu dostali všichni soutěžící určitě zabrat s řešením logických matematických úloh. Jak to všechno v jednotlivých kategoriích dopadlo, se můžete podívat v přehledné tabulce. Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se opět příští rok.

Mgr. Dana Kropáčová

1. stupeň
Kategorie CVRČEK Kategorie KLOKÁNEK
jméno třída umístění jméno třída umístění
Richard Křepelka 3. 1. Nicol Glancová 5. 1.
Ondřej Štelc 3. 2. Nela Březinová 5. 2.
Hana Jandová 2. 3. Karolína Hrubá 5. 3.

1. stupeň
Kategorie BENJAMÍN Kategorie KADET
jméno třída umístění jméno třída umístění
Ondřej Hrubý 7. 1. Miroslav Los 8. 1.
Štěpánka Kornerová 7. 2. Antonín Mazuch 9. 2.
Jan Vicenec 6. 3. Tomáš Chlup 9. 3.