Moravské divadlo v Olomouci – Sluha dvou pánů

V pátek 2. listopadujsme se vypravili se žáky 2. stupně do Moravského divadla v Olomouci. Všichni jsme se těšili na představení Sluha dvou pánů, na které jsme dva roky čekali.Celou cestu nás provázelo slunečné počasí. Před představením jsme si ještě stihli prohlédnout Horní náměstí, a poté jsme šli do divadla. Usadili jsme sena místa a vyčkávali počátek představení. Když se mezi námi v hledišti objevil hlavní hrdina, sluha Truffaldino, začal téměř tří hodinový maraton smíchu. Truffaldinose rozhodl, že bude sloužit zároveň dvěma pánům, aniž by na to přišli. Představitel Truffaldina, Roman Vencl, předvedl neuvěřitelné výkony, ať už herecké nebo akrobatické. Všichni herci a hudebníci nás celé představení úžasně bavili.Z divadla jsme odcházeli plni krásných dojmů a shodli jsme se, že to bylo nejhezčí představení, které jsme zhlédli. Už nyní se těšíme na jaro, kdy nás čeká muzikál Noc na Karlštejně.

Mgr.Pavla Hrubá