Muzeum Šumperk

V úterý 5. prosince se 4. a 5. třída vydala do muzea v Šumperku na výstavu – VESMÍRNÁ HERNA. Po 1. hodině jsme se nasvačili a vydali na vlak do Hrabišína. Vlak jsme stihli a cesta proběhla v pořádku. Po příchodu do muzea jsme si poslechli zajímavé věci o vesmíru. Následovala volná zábava, děti si mohly vyzkoušet různé hry, rébusy, brýle s virtuální realitou, mohly se převléknout do kosmonautských obleků a dokonce i vzlétnout v „raketě“ do vesmíru. Bylo to moc pěkné dopoledne plné zábavy. Protože nám po ukončení programu zbyl čas, zastavili jsme se v pekárně Sázava. Bylo nás hodně, takže jsme trošku způsobili rozruch, utratili jsme zde spoustu peněz a vykoupili všechny indiánky v podobě sněhuláka. Zpátky do školy jsme se vraceli autobusem, kde nás čekal oběd, a tím skončilo naše úterní dobrodružství.

Petra Nosková