Návštěva Moravského divadla

Každý rok jezdíme se žáky do šumperského divadla. V letošním školním roce jsme se rozhodli navštívit Moravské divadlo v Olomouci. Ve středu 12. října jsme vyrazili se žáky     2. stupně do Olomouce na muzikál Šakalí léta. Před představením jsme měli možnost prohlédnout si naše krajské město, a poté následoval hlavní program dne v podobě nádherného muzikálu. Chvíli nám trvalo, než jsme se všichni v divadle usadili, protože některá místa byla v přízemí, jiná v lóžích, další na balkonech. V 10 hodin muzikál začal. Již od prvních minut nás zcela pohltil. Mohli jsme slyšet několik rokenrolových písní Ivana Hlase v podání olomouckých herců, které živě doprovázela divadelní kapela. Po krásném dvouhodinovém představení jsme opustili divadlo a šli k autobusu, který nás dovezl zpět ke škole. Všem se muzikál moc líbil a už se těšíme na další představení v Moravském divadle.

Mgr. Pavla Hrubá