Nové sociální zařízení v MŠ

Vážení rodiče,

mám velkou radost, že i v této mimořádné situaci Vám může naše škola oznámit velmi potěšující novinku. Na základě vládních opatření a vzhledem k rizikovým faktorům ohrožujících zdraví občanů byla MŠ v Hrabišíně, stejně jako většina mateřských škol v naší republice, od března uzavřena. Zřizovatel naší školy OÚ Hrabišín však nezahálel a zprostředkoval rekonstrukci některých prostor v oddělení Školička. 

Po znovuotevření mateřské školy, které bude 1. června 2020, budou mít děti k dispozici velmi pěkně vybavené sociální zařízení, které splňuje všechny hygienické předpisy dnešní doby. Místnost prošla kompletní rekonstrukcí a stará umyvadla a záchodové mísy nahradily nové a moderní prvky. Navíc zde nově přibyl také jeden pisoár, který nám pomohl k navýšení kapacity mateřské školy. Celá místnost je samozřejmě hezky obložena a pěkně barevně sladěna, takže se děti určitě budou cítit velmi dobře v tomto krásném prostředí. V chodbě byla navíc ještě položena nová dlažba, která také přispěla k vylepšení vnitřních prostor školy.

Jménem celé školy MŠ a ZŠ Hrabišín chci poděkovat paní starostce Holoušové za finanční podporu této akce a panu Tichému za realizaci této opravy.

Ing. Roman Hanák, ředitel školy