Okresní přebor družstev v šachu – 3. až 5.kolo

Po novém roce se v rychlém tempu odehrála tři kola okresního přeboru v šachu pětičlenných družstev . V minulém článku jsem chválil naše C družstvo, které po dvou odehraných kolech bylo na prvním místě. Toto skvělé umístění si drží i dál. Ve třetím kole vyhrálo v Lošticích 3 : 2 ( výhrou se o to zasloužili Ondřej Jírů, Radim Frank a Karel Provázek). Ve čtvrtém kole mělo C družstvo volno a v pátém došlo k souboji mezi B a C týmem. Hladce 5 : 0 vyhrálo C družstvo . Vyhráli Lukáš Osladil, Radim Frank, Karel Provázek a syn a otec Halmichovi. B družstvo v posledních třech kolech nebodovalo – kromě prohry s C družstvem nestačilo ani na Stavenice (při prohře 1 : 4 uhráli remízu Denis Paškov a Štěpán Skyva ) ani na Loštice B (vyhrál Daniel Janza, remizoval Zdeněk Kamler – celkově prohra 1,5 : 3,5 ). Budeme držet palce našemu C družstvu v boji o první místo v okresním přeboru. Zbývají poslední dvě kola.

Mgr. Zdeněk Kamler