Okrskové kolo ve vybíjené

Ve čtvrtek 18. 5. 2023 se vybraní žáci 4. a 5. třídy zúčastnili okrskového kola ve vybíjené. To se konalo ve SVČ v Šumperku. Přihlášených bylo 5 družstev. V Šumperku děti zjistily, že mají jen jednoho soupeře ZŠ Velké Losiny. Proto se dohodlo, že první zápas bude na zkoušku a druhý už naostro. V prvním zápasu jsme podlehli jen těsně o 1 život. To děti nabudilo a ve druhém, již důležitém utkání, jasně Losiny porazily. 8. června  se zúčastní okresního kola, kde budou reprezentovat naši školu. Všem hráčům patří velké poděkování za tento skvělý úspěch. Držíme palce do okresního kola.

Školu reprezentovali tito žáci: Laura Jarošová, Alenka Otavová, Lucie Otavová, Petra Mazáčová, Michal Jílek, Matěj Hvižď, Josef Hrubý, Jakub Nosek, Michal Otava, Radek Macek, Miki Foral, Gabriela Filipi

       Mgr. Lenka Crhonková