Výlet na hrad Bouzov

Blížící se konec školního roku a stále teplejší počasí vyloženě láká k různým výletům a k pobytu v přírodě. Tuto výletovou sezonu jsme zahájili na hradě Bouzov, kde se děti měly možnost seznámit s historií hradu a s nejrůznějšími pohádkovými postavami, které jsou s hradem spojené. Přivítala nás pohádková babička, princezně jsme pomohli s výběrem šatů na ples, veselému šaškovi jsme postavili hrad a trošku nás postrašil Plamínek a tajemná Meluzína. Nakonec se všechny děti zavázaly úmluvou, že neprozradí tajemství princezny-rytířky, za což je odměnila obrázkem a sladkou dobrotou. Tento den jsme zakončili na nedalekém hřišti, kde si všechny děti pochutnaly na dobrotách sbalených z domova. Všichni jsme si tento den velmi užili a už se těšíme na další.

Kolektiv MŠ