Okrskové kolo ve vybíjené

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se dívky 4., 5. a 6. ročníku zúčastnily okrskového kola ve vybíjené, které proběhlo na 6. ZŠ v Šumperku. Po úvodním rozcvičení byl turnaj zahájen zápasem Hrabišín proti Libině, kde body získala Libina. Druhý zápas proti děvčatům z Bludova vypadal nadějně, ale i jim jsme v závěru hry podlehly. Vytoužené body přinesl našemu týmu až poslední zápas proti domácím. Díky tomu jsme domů neodjížděly s prázdnou, a děvčata tak získala 3. místo.

Dívčí sestava- Timea Szijartö, Anna Boxanová, Aneta Chlupová, Adéla Topitschová, Radka Majznerová, Vendula Franková, Simona Macková, Tereza Kupčíková, Tereza Křepelková, Tereza Kubínová, Eva Schönová, Věra Berlinská.

                                                                                                                           Bc. Klára Šulová