Podzimní florbalové turnaje

Seriál podzimních florbalových turnajů (okrsková a okresní kola) skončil koncem listopadu. Jak si vedla naše mužstva. Celkem podle očekávání.

Mladší dívky, starší dívky a starší chlapci dohromady v okrskových kolech nevyhráli jediný zápas a tím pádem nebyl nárok přemýšlet o postupu do okresního kola.

Ještě, že je spoleh na partu kluků ze šesté a sedmé třídy (a neplatí to zdaleka jen pro florbal). Chlapci úspěšně zvládli okrskové kolo v Rapotíně, i když smolně prohráli s Novým Malínem. Postup do okresního kola byl zasloužený a v něm již nejsou slabá mužstva. Do skupiny nám byly přiděleny týmy z velkých škol. Po úvodních porážkách s 5. ZŠ Šumperk 0 : 3 a 1. ZŠ Šumperk (pozdější vítěz) 1 : 2 jsme si zahráli zápas o všechno se ZŠ Mlýnská Mohelnice. Po výhře 1 : 0 jsme v konečném hodnocení obsadili páté místo z osmi škol, což je tak asi maximum možného. O úspěch se zasloužili tito hráči: Maxmilián Klemeš, Václav Luňáček, Adam Brzobohatý, Adam Ptáček, Dan Šafář, Josef Březina (1 branka), Jakub Jírů (9 branek), Ondřej Štelc, David Langr, Pavel Ženčuch (3 branky). V brance to vše jistil výborným výkonem Richard Křepelka.

Mgr. Zdeněk Kamler