Podzimní florbalové turnaje

Florbalisté mají za sebou okrsková a okresní kola ve florbalu. Jak si jednotlivá družstva vedla?

Starší děvčata se pokoušela o postup do okresního finále v Rapotíně. Na okrskové kolo dne 17. 10. 2017 se zde sjelo pět škol a ve hře byla dvě postupová místa do okresního finále. Naše děvčata v sestavě Adéla Mazuchová, Adéla Hanáková (brankářka), Kristýna Diblíková, Martina Kunzová, Nikola Kvapilová, Štěpánka Körnerová, Monika Hrubá (1 branka) a Veronika Jílková (4 branky) skončila čtvrtá.

24.10. 2017 proběhlo okrskové kolo mladších chlapců v Libině. Také zde do okresního finále postupovala první dvě družstva. Naše škola skončila třetí. Školu reprezentovali – Josef Březina (1 branka), Jakub Jírů, Adam Ptáček, Dan Šafář, Richard Křepelka (2 branky), Ondřej Štelc, Pavel Ženčuch, Adam Jílek (brankář), Jan Körner, Jakub Pospíšil, Štěpán Straka (5 branek), Vladimír Frank, Jan Luňáček, Tomáš Rygar a Jan Vitásek (1 branka).

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo mladších děvčat. Ta se dne 2. 11. 2017 zúčastnila rovnou okresního finále v Šumperku za účasti 7 škol. Naše děvčata obsadila výborné třetí místo. Družstvo hrálo v sestavě Barbora Halmichová, Anna Boxanová, Adéla Topitschová, Nicol Glancová (2 branky), Nicol Benešová (2 branky), Karolína Hladilová (brankářka), Adriana Körnerová (2 branky) a Zuzana Körnerová.

Mgr. Zdeněk Kamler