Přátelské utkání ve vybíjené

V pondělí 30. 5. 2016 vyzvali žáci 1. stupně naší školy k souboji ve vybíjené žáky z Libiny. Do Libiny jsme odjížděli za dramatických okolností (nevzali jsme si věci na první tři vyučovací hodiny, několik z nás si zapomnělo cvičební obuv, někteří si ji pro jistotu nevzali vůbec). Nová tělocvična v Libině mnohé z nás ohromila svým vzhledem, velikostí i zázemím. Se žáky z Libiny jsme sehráli tři zápasy. V prvním nastoupili naši nejlepší proti stejně starým soupeřům. O jeden jediný život se nám podařilo vyhrát. K druhému zápasu nastoupila naše děvčata, která také svůj duel jednoznačně vyhrála. Poslední utkání bylo opět proti žákům 5. třídy. Tentokrát jsme nechali hrát ty žáky, kteří v prvních dvou utkáních nenastoupili. Tento zápas jsme však nakonec prohráli. Odměnou pro všechny byla návštěva cukrárny a kopečková zmrzlina. Tímto turnajem ve vybíjené jsme také zakončili letošní činnost kroužku pohybové hry.

   Mgr. Lenka Crhonková