Pravidla od 7. září

Milí žáci, vážení rodiče,

v pondělí 7.9.2020 zahájíme nový školní rok 2020-2021. Ráno v 7:30 společně přivítáme žáky 1. třídy a zahájíme nový školní rok. Po slavnostním zahájení třídní učitelé předají žákům informace o průběhu následujících dní. Předpokládaný konec bude v 8:15. První den žáci nebudou vstupovat do budovy školy a nebude v provozu školní družina ani školní jídelna.

Po konzultaci s hygieniky prosím, aby rodiče počkali před budovou školy a vyčkali pokynů třídní učitelky.

S ohledem na doporučení MŠMT a snahu zabránit případné karanténě celé školy nastavuji tato základní hygienická opatření:

1) žáci budou dodržovat aktuálně platná mimořádná opatření spojená se zamezením šíření covid-19 (základní hygiena, dezinfekce a další pravidla dle pokynů pedagogů);

2) žáci budou mít pro případ potřeby 2 roušky při sobě, pozn. dojíždějící žáci ji musí mít nasazenou v autobuse;

3) vstup cizích osob je do objektů ZŠ, ŠD, ŠJ od 7.9.2020 umožněn pouze s rouškou zakrývající obličej (nos a ústa). Prosíme rodiče, aby primárně komunikovali se školou telefonicky nebo elektronicky. Třídní informativní schůzky budou v případě osobní přítomnosti pouze s rouškou nebo formou elektronické komunikace, příp. on-line sezením – TEAMs;

4) tělocvična a jiné prostory školy zůstávají pro veřejnost zatím uzavřeny.

V případě dalších opatření vás budeme informovat. Omlouvám se za vzniklé komplikace, ale další ztrátu výukových hodin způsobenou případným uzavřením školy si nikdo z nás nepřeje.

Děkujeme za pochopení.

Ing. Roman Hanák, ředitel školy