Prevence 4. ročníku

V pondělí 4. listopadu se žáci 4. ročníku seznámili s nebezpečím internetu v programu s názvem Mediální výchova aneb dvakrát měř a jednou klikni.

Internet se stává čím dál více dostupným médiem a to natolik, že se snižuje i věková hranice jeho uživatelů. Cílem semináře není děti strašit nebo poukazovat pouze na negativní aspekty užívání internetu. Zaměřen je především na nosná témata, jakými jsou youtube, facebook a instagram. Právě o tato média se zajímají děti, které teprve pronikají do světa internetu.

Organizace PONTIS Šumperk, o.p.s. prostřednictvím kvalitních lektorů naše žáky velmi zaujala a těšíme se na další spolupráci s nimi.

Mgr. Kateřina Němcová