ŠD v knihovně

V pondělí 2. října obnovily děti z druhého oddělení školní družiny dlouholetou spolupráci s Místní knihovnou v Hrabišíně. V knihovně nás přivítala knihovnice paní Soňa Greplová, která pro nás měla připravenou pěknou ukázku z knížky Knihožrouti od Kláry Smolíkové. Po poslechu ukázky jsme si o knížce pěkně popovídali.  Nejvíce se nám líbili hlavní hrdinové, kamarádi Zorka a Aleš. Jejich příběhy nás inspirovaly k rozhodnutí vytvořit své vlastní příběhy. Příběhy zpracujeme formou obrázkových leporel a své výtvory přineseme na příští setkání. Příští setkání se uskuteční 6. listopadu. Na závěr návštěvy jsme si prohlédli knihovnu a podívali se na knížky, které nás zaujaly. V knihovně se nám velmi líbilo.

Bc. Jitka Šulová