Školní výlet 6. třídy

Ve středu 12. června jsme s 6. třídou vyrazili na školní výlet do Mladoňova, kde se nachází Ústav ekologického vzdělávání.

Ihned po příjezdu se nás ujal nám již dobře známý (pan vychovatel) David, který pro nás společně se svou kolegyní Luckou vymyslel celodenní zábavný program.

Dopoledne nás vytáhli na výšlap. Cílem cesty byla vyhlídka Mrtvý muž. David nám procházku obohatil o mnoho zábavných her a nezapomněl ani na legendu, jež se k vyhlídce váže. Cesta nahoru byla poměrně náročná, avšak naše nářky se rozplynuly ve chvíli, kdy jsme dorazili do cíle. Výhled byl totiž opravdu dechberoucí.

Po návratu do střediska jsme dostali výborný oběd, a potom jsme chvíli odpočívali. Odpoledne jsme pak hráli spoustu zábavných her – protáhli jsme si těla na opičí dráze, potrápili své mozky nad plněním nejhrůznějších úkolů či jsme pokoušeli štěstí při hodech kostkou.

Celý den jsme uzavřeli opékáním špekáčků a kladným zhodnocením dne, který jsme si všichni opravdu užili.

Anika Vykonalová