Spaní ve škole

V úterý 4. června se po roční pauze uskutečnilo přespávání ve škole pro 2. stupeň. Po ubytování všech nocležníků v jednotlivých třídách následovala beseda, na téma komunistických procesů. Své poznatky nám odprezentovali i žáci z 8. třídy. Večerní hlad jsme zahnali výbornou pizzou, a protože bylo ještě brzy jít spát, využili jsme nové hřiště k fotbálku a vybíjené. Díky tanečním videím na Youtube, jsme si užili i večerní diskotéku. Druhý den ráno jsme po snídani, na kterou nám maminky napekly buchty, vyrazili na pěší výlet na hrad Brníčko. Přestože je většina dětí z okolí, našli se i tací, kteří na hradě byli poprvé. Cesta lesem byla pohodová a výhled, který nám hrad nabídl, stál za to. Nesmělo chybět opékání buřtů a relax v trávě ve stínu hradeb. Unavení, ale spokojení jsme se vrátili autobusem do školy.

Bc. Klára Hasmannová