Čokoládová tretra

V pátek 7. 6. 2019 se žáci 1. stupně zúčastnili v Olomouci okresního finále Čokoládové tretry. Jsou to běžecké závody pro děti do 11 let. Jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného. Reprezentovali nás tito žáci: Josef Hrubý, Vítek Berlinský, Vítek Halmich, Dan Šafář, Vašík Luňáček, Max Klemeš, Veronika Knézlová, Aneta Macková, Alenka Otavová, Veronika Štelcová, Eliška Glancová a Eliška Mynářová. Po noční bouřce jsme se trošku obávali, jaké bude počasí, ale to vyšlo na 100%. V Olomouci na stadionu nás přivítal reportér Hitrádia Olomouc. Toto Hitrádio mělo pro nás i spoustu doprovodného programu s cenami. Na naše výkony se přišla podívat a zafandit nám i naše nejlepší současná skokanka do výšky Míša Hrubá a bývalý úspěšný diskař Gejza Valent. Měli pro nás autogramiádu, fotili se s námi a předávali ceny. Ty na nás bohužel nevyšly, ale den jsme si náramně užili. Naše nejlepší umístění bylo 13. místo Dana Šafáře.

Mgr. Lenka Crhonková