Turnaj ve florbale – Libina 

V úterý 30.4. 2024 se chlapci z druhého stupně zúčastnili turnaje ve florbale. Do boje se zapojilo 5 družstev. Domácí mužstva Základní školy Libina – A i B, Základní škola Troubelice, Nižší Gymnázium Uničov a Základní škola Hrabišín. Po dlouhém a napínavém boji se družstva umístila takto: na 3. místě skončili hoši z Nižšího Gymnázia Uničov, na 2. místě Základní škola Hrabišín a 1. místo obhájili hráči z Troubelic. Celý den panovala příjemná sportovní atmosféra, naši žáci odjeli spokojeni, dokonce si přivezli i pohár. 

Sestava ZŠ Hrabišín: Frank Radim, Ondráček Dominik, Halmich Vít, Ptáček Jakub, Haitmar Adam, Žolda Roman, Dlouhý Samuel, Klemeš Maxmilián, Kristen Maxmilián, Kolečkář Štěpán, Štodt Jan, Mazáč Radek

Děkuji zúčastněným za výbornou reprezentaci naší školy !!!

         Leona Lukasová