Vánoční besídka MŠ

V úterý 13.12.2022 se po poctivém nacvičování všech dětí konala vánoční besídka. Přestože jsme všichni pociťovali nervozitu, aby se nám vše podařilo podle představ, nakonec to vše dopadlo na jedničku. Jako první vystoupily naše nejmenší děti z oddělení Včeliček, které si připravily pásmo dvou básniček a jedné písničky. Poté přišly na řadu děti z oddělení Světlušek. Ze všech vystoupení sálala nádherná vánoční atmosféra. Všichni rodiče byli na své ratolesti právem hrdí a všechna vystoupení sklidila potlesk. Po skončení besídky následovalo vánoční tvoření, kde si mohli rodiče s dětmi vyrobit andílky, kteří se všem moc povedli. Na závěr jsme si společně za svitu prskavek zazpívali vánoční koledy. Věříme, že všem se tento den velmi líbil a naladil nás na nadcházející vánoční čas.

Kolektiv MŠ