Vybíjená

Na měsíc březen jsme se na 1. stupni moc těšili. Máme náš oblíbený turnaj ve vybíjené. Letos měla děvčata svoji vlastní soutěž. Do okrskového kola, které se konalo 15. 3. 2018 v Zábřehu, paní učitelka nominovala tyto hráčky: Annu Mariii Boxanovou, Anetu Chlupovou, Adélu Topitschovou, Radku Majznerovou, Timeu Szijjartö, Terezu Kubínovou, Báru Halmichovou, Natali Paškovovou, Hanku Jílkovou, Elišku Mynářovou, Verunku Štelcovou a Adélu Ptáčkovou. V našem okrsku byly dívky ze Zábřeha, Úsova, Rudy a Libiny. Dva zápasy jsme vyhrály a dva prohrály. Nakonec jsme ve své kategorii obsadily 3. místo. Hoši si museli počkat na svůj turnaj až po skončení Velikonoc. Jejich okrskové kolo se konalo 5. 4. 2018 v Rapotíně. V tomto okrsku nás čekali soupeři z Rapotína, Velkých Losin a Vikýřovic. Bohužel jeden prohraný zápas nás odsunul na 2. místo, a tím se nemůžeme zúčastnit okresního finále. Moc nás to všechny mrzelo. Školu reprezentovali tito žáci: Ríša Křepelka, Ondra Štelc, Pája Ženčuch, David Langr, Jakub Jírů, Pepa Březina, Sam Dlouhý, Matyáš Hořava, Dan Šafář, Ríša Chovanec, Kuba Štodt a Adam Ptáček.

Mgr. Lenka Crhonková