Vybíjená

K měsíci březnu neodmyslitelně patří turnaj ve vybíjené pro žáky 1. stupně ZŠ. V otevřené kategorii, kde můžou soutěžit společně chlapci i děvčata, jsme letos měli velké dilema. Na 12 nominačních míst jsme měli daleko více kandidátů. Nakonec se však nominace zdařila a vycestovali jsme ke svým zápasům do Rapotína.  Celkem jsme měli ve své skupině 4 týmy. Žáky z pořádající školy, Vikýřovic a Velkých Losin. V letošním roce byla konkurence velice silná, všechna družstva jsou hodně vyrovnaná. Porazili jsme Rapotín, Losiny a jen těsně prohráli s Vikýřovicemi. Museli jsme čekat, jak dopadne poslední zápas mezi Vikýřovicemi a Rapotínem. Nejslabší družstvo Rapotín porazilo Vikýřovice a my jsme se stali vítězi celé soutěže. Všem žákům patří obrovská pochvala. Hlavně za přístup, ukázněnost, bojovnost a chování, s jakým k této soutěži přistupovali. 19. 3. 2020 nás čeká okresní finále.

Mgr. Lenka Crhonková