Výlet 7. třídy – 2014

Ve dnech 20. až 22. června 2014 proběhl výlet sedmé třídy do Dolní Moravy. Výlet se uskutečnil díky úhradě nákladů sponzorem. Žáci si zaplatili pouze za plněné atrakce. Na výlet nejeli Tomáš Hanák a Milan Malý, jejich náhradníci Richard Hejl a Vojtěch Stratil je plně nahradili a užili si to. Naši třídu – Petra Foltýna, Adama Frola, Vendulu Holoušovou, Tomáše Chlupa, Lucku Jílkovou, Tondu Mazucha a Ondru Stratila doplnila Klárka Přidalová. Na vše dohlíželi Mgr. Zdeněk Kamler a Ing. Vladimír Přidal. Všichni dohromady vytvořili skvělou partu a i přes polovojenské pochodové a fyzicky náročné cvičení, často v dešti a zimě neztráceli náladu. Každý večer měli ještě dost energie na schovávanou v celém hotelu. Opravdu jsme si to náramně užili. No, napsal jsem více než jsem čekal, mrkněte na pár fotek.