Výlet školičky do Vyškova

V letošním roce rodiče vybrali spolu s dětmi výlet do Dinoparku ve Vyškově. Po velkém těšení a chystání nastal den D a do přistaveného autobusu jsme nastěhovali nejdříve všechny důležité věcičky, jako třeba jídlo, pití, lékárničku, polštářky, ale hlavně nastoupily všechny děti a paní učitelky a pomocnice paní uklízečky. Když jsme zamávali všichni maminkám, vyrazili jsme směr Vyškov. Cesta utekla velice rychle, a když jsme zastavili u ZOO, už nás nic nemohlo zastavit. Po rychlé svačince jsme nasedli na vláček a vyrazili do Dinoparku. Tam na nás už čekal pravěký svět, který se líbil všem dětem i dospělým. Dinosaury jsme si všichni prohlédli, osahali i pohladili. Hráli jsme si v pravěkých průlezkách. V 3D kině jsme se občas polekali. Ochutnali jsme mražené kuličky, pochutnali si na hranolkách s kečupem. Po návratu jsme snědli řízky s chlebem a spoustu mlsků z domu. Celé dopoledne uteklo jako voda a už jsme zamávali zvířátkům v malé ZOO.

Cestou domů někteří hodně unavení pospávali, někteří sledovali krajinu. Když se objevila cedule Dlouhomilova a Hrabišína, únava nás všechny opustila. Výlet se nám vydařil, sluníčko nám svítilo a vrátili jsme se plní zážitků z netradiční cesty do historie…

Za MŠ Hrabišín Mgr. Marcela Vavřinová