Branný den MŠ

Poslední týden před letními prázdniny pořádá základní škola na hasičském areálu již tradiční branný den, na který byla pozvána i naše mateřská škola. S dětmi jsme se vypravili hned po svačince. Cesta byla delší, ale děti jsou již zvyklé a delší cesty bez obtíží zvládají. Jakmile jsme dorazili do areálu, děti byly nadšeny, že zde potkaly spoustu svých kamarádů – ať už z vyšších ročníků či z bývalých spolužáků ze školky. Děti si vyzkoušely skok do dálky, ve kterém excelovala Verunka Bartošová se 120 cm. Ostatní děti se však nemají za co stydět – všechny předvedly hezký výkon. Vyzkoušely si také slalomový běh s překážkou, poznávání nejrůznějších rostlin, ptáků a dokonce i brouků, kterých na svůj věk poznaly překvapivě dost. Na závěr si všichni vyzkoušeli stříkání z hadice, zbaštili dobroty nabalené od maminek a vydali jsme se zpět do školky. Den jsme si užili a za rok se těšíme znova.

Kolektiv MŠ