Bubnování ve škole

Opět po roce jsme mohli  ve škole přivítat muzikanta a bubeníka Ivo Batouška. Ten k nám přijel společně se svým kolegou. Přijeli až z Olomouce, kde vedou bubenickou školu a hrají s kapelou Jumping drums. Se skupinou cestují po celém světě. Pro žáky si připravili workshop, který proběhl 13. února pro 2. stupeň a 14. února pro 1. stupeň. V něm žáky seznámili s bubny, naučil je různé rytmy a hlavně dali prostor všem žákům si pořádně zabubnovat. Celý program doprovázel pan Batoušek vtipy a historkami. Na závěr dopřál dětem chvilku relaxace při relaxační hudbě na speciální nástroj Handpan. Velice se nám workshop líbil a už se těšíme na další setkání.

                                                                                                                 Mgr. Jana Březinová