Kino Šumperk

Poslední školní den před Vánocemi jsme si zpříjemnili návštěvou kina Oka v Šumperku. Vzali jsme s sebou i kamarády ze Základní školy v Brníčku. Čekal nás příběh o dvou sestrách Else a Anně z Ledového království. Elsa se vydává hledat důvod, proč se narodila s magickými schopnostmi. Na cestě ji doprovází její milovaná sestra Anna, Kristoff, sněhulák Olaf a sob Sven. Všichni podniknou nebezpečnou pouťdo neznámých končin začarovaných lesů a temných moří za hranicemi ledového království Arandelle. Celý příběh jsme s napětím sledovali, jak Elsa hledala skutečnou minulost, jak chtěl Kristoff požádat Annu o ruku… Vše nakonec dobře dopadlo a my jsme příjemně pohádkově naladěni odjížděli do školy, kde pokračovaly třídní besídky a rozdávání dárků. Takto jsme ukončili poslední školní den kalendářního roku 2019.

Mgr. Pavla Hrubá