Lyžařský výcvik leden 2020

Letos, hned začátkem nového roku 2020 se 48 žáků hrabišínské školy zúčastnilo lyžařského výcviku na Červenohorském sedle. Přestože se zúčastnili žáci od první do deváté třídy a někteří stáli na lyžích nebo snowboardech poprvé, ke konci výcviku udělali velký pokrok v lyžařských dovednostech.  Ti, kteří již něco uměli, tak se zdokonalili. Počasí bylo vyrovnané. Půl týdne hezké, ale druhá polovina týdne se nám pokazila. Poslední den byl zakončen lyžařským karnevalem, ale přes velkou mlhu nebylo skoro nic vidět. Na karneval se přijelo podívat i několik rodičů.

Poslední cesta autobusem domů byla hodně veselá, zpívalo se až do Hrabišína. Kéž by se nám to takhle vydařilo i příští rok.

                                                                                                          Dana Boxanová