Okresní přebor v šachu družstev – 3.kolo

V neděli 13.listopadu jsme v rámci 3.kola okresního přeboru pětičlenných družstev odehráli ve školní jídelně dvojutkání proti TJ Libina A ( to byl soupeř našeho B týmu ) a ŠK SDH Stavenice ( s nimi hrál náš C tým ) . Moc se nám nedařilo a v deseti partiích jsme uhráli jen tři remízy.

Denis Paškov jako jediný bodoval v zápase s Libinou. Uhrál cennou remízu se silnějším soupeřem. Lepší pozice nevyužili Patrik Michal a Štěpán Skyva, a protože už v zahájení chybovali Max Klemeš a Ivo Paškov, byla z toho jednoznačná prohra 0,5 : 4,5 .

Za C tým bodovali Lukáš Osladil a Miroslav Glanc, kteří na prvních dvou šachovnicích proti nejsilnějším hráčům soupeře dokázali remízovat. Velmi nadějnou pozici nevyužil Radim Frank, který stejně jako Vít Halmich a Vojtěch Kadlec nakonec protivníkům podlehli. Hrabišín C – Stavenice tedy celkově 1 : 4 .

Po třech kolech je zatím C tým osmý a B tým devátý (hraje 10 družstev) .

Mgr. Zdeněk Kamler