Sportovní dopoledne MŠ v tělocvičně

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 si žáci 6. a 7. ročníku pod vedením paní učitelky Kláry Hasmannové připravili pro děti z mateřské školy sportovní dopoledne, které se konalo v tělocvičně ZŠ. Děti se nejprve seznámily s prostory tělocvičny a s jejím vybavením. Žáci si připravili několik stanovišť, jako například skákání přes švédskou bednu, cvičení na žebřinách, skákání přes švihadlo, houpání v kruzích, které se našim nejmenším sportovcům líbilo ze všeho nejvíce, a mnoho dalších. Samozřejmě nesměla chybět rozcvička, které se všechny děti s nadšením účastnily. Poté nám již nic nebránilo pustit se do sportovních aktivit. Na konci si žáci společně s dětmi zahráli hru „Rybičky, lovte se.“ Tento den jsme si všichni velmi užili a těšíme se na další společné zážitky se žáky ze základní školy.

Kolektiv MŠ