Po stopách kolouška

V pátek 20. 1. jsme se s dětmi vydali po stopách kolouška, který se zatoulal a hledal cestu, která by jej zavedla zpět domů. Všechny děti s nadšením hledaly stopy, které nám ukazovaly správný směr cesty. Svědomitě a s nadšením plnily úkoly, které nás během stopování čekaly. Děti si pomocí zadaných úkolů ověřily své vědomosti. Ze všech úkolů dalo dětem nejvíce zabrat poznávání zvuků lesních zvířat, ale i tento úkol jsme nakonec splnili a mohli jsme pokračovat v našem stopování. Stopy ztraceného kolouška nás dovedly až ke krmelci, do kterého jsme společně dali zvířátkům seno, mrkev, jablíčka a spoustu dalších dobrot. Jako poděkování za pomoc ztracenému kolouškovi a přichystání hostiny pro lesní zvířátka dostaly děti výborný perník, na kterém si všichni pochutnali.

I když jsme se nedočkali sněhové nadílky, která by toto stopování ještě více zpestřila, přesto jsme si tento den všichni velice užili.

Kolektiv MŠ