Výlet 9. třídy do Mladoňova

V pondělí 20. června jsme s 9. třídou jeli na školní výlet do Mladoňova, kde se nachází Ústav ekologického vzdělávání.

Po příjezdu jsme se zabydleli v chatkách a poté nám začal program. Připravili si ho pro nás David Křenek (pan vychovatel, který na naší ZŠ kdysi pracoval) a jeho asistentka Pája. Byly pro nás nachystané různé hry, ale bohužel krátce po příjezdu začalo pršet. Nám nezbylo nic jiného než se zabavit stolními hrami. Jakmile pršet přestalo, pokračovali jsme v našem programu, dělali jsme různé zajímavé kvízy, které prověřily naše znalosti. Zdejší kuchyně nám velmi dobře vařila a na jídlech jsme si moc pochutnávali. Program pokračoval až do večera, po kterém následovalo osobní volno. Zase jsme hráli nějaké hry a bylo to příjemné. Na konci dne jsme si opekli špekáčky a poseděli kamarádsky u ohně. Druhý den ráno nás po snídani čekala poslední hra „záchrana vajíčka“, při které jsme museli vajíčko obalit do různých materiálů a při pádu z výšky (2. poschodí) se nesmělo rozbít. Po obědě jsme se šli chystat na odjezd. Výlet jsme si užili, bylo to tady moc fajn.           

                                                                                                     David Langr, žák 9. třídy